Єдина Країна! Единая Страна!
статистика
Кролики. Кролівництво. Кролеферма Вирощування кролів, реалізація м'яса, поголів'я, мясо кролика
Неділя, 28.04.2024, 20:57Главная | Регистрация | Вход

Пошук по сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Горячие новости

Друзья сайта

Может быть интересно

Реклама

Серебристый

Кролик породы серебристый

   Сріблястий – порода великих кролів, виведена у звірогосподарствах «Тульський» Тульської області і «Петрівський» Полтавської області шляхом селекції дрібноплідних кролів породи шампань, завезеної з Німеччини у 1928р., та схрещення їх з місцевими чорними кролями в умовах повноцінності та достатньої годівлі. Метою селекціонерів було збільшення живої маси і мясної продуктивності, підвищення скоростиглості та плодючості, поліпшення  пристосованості до місцевих кліматичних і кормових умов.

Для сріблястих кролів характерна міцна конституція і правильна будова тіла з широким, компактним, циліндричним недовгим тулубом з щільною прилеглою шкірою, характерним для тварин мясного типу. Голова середня, звужена до носа, з короткими, вузькими, прямо поставленими вухами. Груди глибокі й широкі (округлі) з добре вираженим підгруддям. Спина пряма, широко, помітно розширена у крижово-поперековій частині, круп широкий, округлий, добре обмускулений. Кінцівки пропорційні, міцні, правильно поставлені, короткі.

Сріблясті кролі серед м'ясо-шкуркових порід найскоростигліші і мають добрі відгодівельні і мясні якості. Кроленята у віці 2-міс. досягають живої маси 2 кг, у 3 міс. – 3 кг, при затратах 2,5 – 3,5 корм.од. на 1 кг приросту, тому з успіхом можуть використовуватись для бройлерного утримання. Забійний вихід – до 60%. Тушки добре обмускулені, міжмязовий жир у них рівномірно розподілений. М'ясо ніжне, соковите з високими смаковими якостями. Кролиці плодючі, мають високу молочність і добрі материнські якості.

Середня вага дорослих кролів – 4,6 кг (від 4,5 – 5,4 кг), новонароджених кроленят – 75 г, довжина тулуба 57 см, обхват грудей 37 см, плодючість – 8 кроленят за окріл. Хутряні шкури крупні, оригінального забарвлення, за густотою волосяного покриву поступаються лише радянській шин шилі та чорно-бурій. Кроленята народжуються чорними,  до місячного віку у них з’являється сріблястість, а до 4  місяців формується сріблясте забарвлення (колір старого срібла).

У дорослих кролів загальний тон забарвлення варіює від світло- до темно-сріблястого і залежить від співвідношення у хутрі чорних (спрямовуючих), чорних і білих (остьових) волосин. Як правило, спрямовуюче волосся чорне по всій довжині (лише основа світла); частина ості має таке ж забарвлення, а частина – чисто біла; підпушок – блакитний з дещо світлішою основою. Голова, вуха, верх хвоста, лапки темніші від загального забарвлення. Очі коричневі.

Сріблясті кролі набули популярності останніми роками і поширені у різних зонах України. 

Кролеферма - Балта 2012 - 2024 © Всі права захищені | Хостинг від uCoz
Копирование материалов разрешено при условии установки прямой ссылки на krolikvuhany.at.ua
Google