Єдина Країна! Единая Страна!
статистика
Кролики. Кролівництво. Кролеферма Вирощування кролів, реалізація м'яса, поголів'я, мясо кролика
Субота, 20.04.2024, 16:07Главная | Регистрация | Вход

Пошук по сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Горячие новости

Друзья сайта

Может быть интересно

Реклама

Розвиток кролівництва та його значення

                 Кролівництво – одна із найдавніших галузей тваринництва, яка доповнює споживчі потреби населення продуктами харчування і хутряною сировиною.

Кролі,  займаючи свою нішу серед інших домашніх тварин, завдяки інтенсивності росту, завжди виручали громадян, особливо в дні лихоліття. У найближчі роки за прогнозом міжнародногї організації з продовольства при ООН, мясо кролів займатиме значне місце у харчуванні людини. Таке прогнозування ґрунтується на гострому дефіциті тваринного білка в раціоні населення світу, а кролятина за хімічним складом і харчовими властивостями перевищує мясо інших видів с/г тварин. Воно характеризується високим вмістом повноцінного білка, містить вітаміни, мінеральні речовини, має низьку калорійність. Білок кролячого мяса засвоюється організмом  на 90 %, тоді як яловичини – близько 60%.

Шкурки кролів широко використовують для пошиття дешевих хутрових виробів у натуральному вигляді, або імітують під хутро цінних видів звірів. Пух кролів одержують від спеціалізованих пухових порід, який використовують для виробництва кращих сортів фетру, а також для в’язання різних пухових виробів і головних уборів.

Кролівництво несе в собі  культуру праці, естетичне і моральне сприйняття живої природи, має виховну дію і задоволення.  Кріль – надійний фактор психологічної рівноваги. Помічено, що догляд за кролями привчає дітей до порядку, прививає почуття відповідальності, усвідомлення своєї корисності. Разом з тим, це фактор фізичного і розумового розвитку дитини, а для дорослих є засобом відпочинку від напруженого ритму життя.

Індустріалізація тваринництва  в 70-80-х роках двадцятого століття торкнулась і кролівництва. Проте вона не була в достатній мірі підкріплена розвитком кормо виробництва, впровадженням нових технологій, відсутністю фахівців. У нових соціально-економічних умовах скороспілість, висока інтенсивність розмноження і росту кролів зацікавлюють фермерів, підприємців, керівників господарств різних форм власності. Доступність і гадана простота розведення кролів є психологічною причиною того, що за кролівництво як бізнес беруться люди активні, але не підготовлені і не досягають успіху.

Подальший розвиток кролівництва залежить від  професіоналізму кролівників, які принесуть у цю галузь технологічну надійність, прискорять відмирання гірших традицій малопродуктивного кролівництва.

Кролеферма - Балта 2012 - 2024 © Всі права захищені | Хостинг від uCoz
Копирование материалов разрешено при условии установки прямой ссылки на krolikvuhany.at.ua
Google