Єдина Країна! Единая Страна!
статистика
Кролики. Кролівництво. Кролеферма Вирощування кролів, реалізація м'яса, поголів'я, мясо кролика
П`ятниця, 29.03.2024, 06:24Главная | Регистрация | Вход

Пошук по сайту


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Горячие новости

Друзья сайта

Может быть интересно

Реклама

Советы по кролиководству


 

Скільки і які породи кроликів існують?

      При одомашненні дикого кролика людина у відповідності зі своїми потребами та інтересами створила понад 60 порід. Широке поширення одержали тільки 10 – 15  порід кроликів , що відрізняються цінними господарськими  якостями. У різні періоди розвитку кролівництва виносились і різні вимоги щодо отримання основних видів продукції.  Але, мабуть, завжди кроликів розводили через їх м'ясо. У нашій країні досить широко поширені близько 5-6 порід кроликів , і то насамперед ті , які відрізняються цінними господарськими якостями і швидко акліматизуются . У багатьох випадках любителі - кролівники орієнтуються на розведення кроликів тієї чи іншої породи без врахування їхніх потреб і не забезпечуючи їм необхідних умов , через що у багатьох випадках результати отримують незадовільні . Кролівникам необхідно добре знати породи кроликів та їхні потреби , з тим щоб зробити вдалий вибір і розводити породи кроликів , найбільш відповідні для відповідних умов.

 

 

Чи можна отримати приплід від схрещування домашнього кролика і дикого польового зайця?


            Проводилось багато дослідів отримання приплодів від скрещнвання домашнього кролика та дикого польового зайця. Наявність глибоких морфологічних і біологічних відмінностей, обумовлюється генетичними факторами, які катигорично виключають це на даному етапі отримання приплодів.  Деякі кролівники даремно витрачають сили і засоби для отримання кроленят від схрещування дикого польового зайця і домашнього кролика.



 Яка роль круглого мішечка і сліпої кишки в травній системі?

 

       На місці, де тонкий кишечник переходить в товстий, знаходиться маленьке зміщене вперед розширення, що має форму круглого мішечка. Цей мішечок має сильно розвинену мускулатуру,  і в ньому знаходиться багато лімфоцитів. При розщепленні лімфоцитів звільняються бактерицидні речовини - Лейкіни, які здатні пригнічувати розвиток бактерій, що викликають коліки у кролів. У круглому мішечку виділяється сік з лужною реакцією, який потрапляє в сліпу кишку і допомагає руйнуванню клітковини. Той же сік, потрапляючи в кишечник, сприятливо впливає на діяльність мікроорганізмів, допомагає і підсилює ферментацію харчової маси. Тонкий кишечник переходить  у товстий, який має довжину близько 2 м. До нього відноситься і сліпа кишка,  довжина якої від 32 до 50 см. Її об’єм  у 10 разів більше об’єму  шлунку.  Сліпа кишка  та товстий кишечник містить  велику кількість бактерій,  які здатні виділяти ензим, що бере активну  участь при перетравлюванні клітковини. Товсті кишки у новонароджених кроленят розвинені в ранній період їх життя слабо та відіграють незначну роль у травленні. Інтенсивний розвиток цієї частини травної системи починається з моменту годування кроликів іншими кормами ( на 18-ий – 20-ий день після їх народження ) до 50 – 60  - денного віку.  У цей період необхідно уважно ставитись до годівлі, особливо в період їх відсадження.

Кролеферма - Балта 2012 - 2024 © Всі права захищені | Хостинг від uCoz
Копирование материалов разрешено при условии установки прямой ссылки на krolikvuhany.at.ua
Google